Navigácia

ZÁZRAČNÁ SILA LIEČIVÝCH KAMEŇOV -
ORIGINÁLNE VIBRÁCIE

Príroda je krásna v celej svojej rozmanitosti. Máme nebo, hory, oceány, jazerá, rieky, lesy a lúky, voľne žijúce živočíchy a samozrejme sme tu aj my, ľudia. Až keď prírode otvoríme svoje srdce ... uvidíme, čo všetko sa v nej nachádza – úžasné a božské krásne minerály – liečivé kamene, ktorých vibrácie a farby majú hlbokú energiu a liečivú silu.

Dokonca aj keď ste sa už skôr stretli s liečivými kameňmi , budete cítiť, že sa jedná o niečo zvláštne. Tieto liečivé kamene a minerály majú život a svoj jedinečný príbeh, ktorý sa dá precítiť. Informácie od založenia sveta, nahrávanie prehistorickej Zemi. Vibrácie v naprosto dokonalom pomere. V nich je fantastická energia, priamo z prírody, čistá a silná ako príroda sama.

Ako sa ľudstvo vzdiaľovalo od prírody stratila sa schopnosť, cítiť tieto vibrácie z prírody a energetickú vyrovnanosť. Pri každodenných povinnostiach a vytvorením umelého prostredia, sa postavili bariéry, ktoré bránia cítiť a zažiť to, čo je skutočná realita.

A liečivé kamene, kryštály sú jedným zo zdrojov skutočnej vibrácie. Liečivé kamene vám dokážu pomôcť vo vašich domovoch, kanceláriach, a navodia energiu, pozitívne zmeny, aj bez toho, aby to ovplyvnilo vašu náladu. Môžte s nimi relaxovať, meditovať, poslúžia pri masážach, alebo ich môžte nosiť ako šperky.

Čo je potrebné? Jednoducho zaobchádzať s nimi s láskou a na oplátku dostanete späť ich pôvodnú liečivú a pozitívnu vibráciu, ktorá vás povedie k harmónii s prírodou, k harmónii sami so sebou, a taktiež vás navodia na pozitívne myšlienky, vynikajúce zdravie, aktívny a naplnený život.