Navigácia

 Energetické kryštály - energia liečivých kameňov

Kryštál absorbuje energiu po celý čas a každá energia je absorbovaná z jeho pocitov, z vonkajšieho sveta. Kryštály sa nachádzajú vo voľnej prírode, to je jeho prirodzené prostredie, kde obsahuje všetky energie ako základ, ktorý v sebe nazhromaždil za viac ako stovky až tisíce rokov.

Keď hovoríme o energií, možno sa to bude niekomu vymykať z ľudského chápania, ale energia kryštálu je jedinečná a každý si to musí vyskúšať a zažiť sám – je to elektromagnetická energia, ktorá sa ešte nedá merať a ma maximálne využitie v prospech ľudstva. Ešte nie sme plne uvedomení ako využiť naplno silu a moc kryštálov.

Skrýva sa v nich oveľa viac, než čo sme našli doposiaľ napísané, našťastie je toho čoraz viac. Ak chceme pochopiť kúzlo a silu kryštálov, musíme si uvedomiť, že sú súčasťou prírody, prevádzkujú svoje zákony - tie isté ako má voda, ktorá vplýva na naše životy a životy každého tvora na Zemi a vo Vesmíre.

Kryštály s ich harmonickou podporou vibračné posilňujú všetky živé bytostí a vibrujú určitou konštantnou vibráciou okolo biosféry planéty Zem. Vytvárajú silnú auru a energetické pole.