Navigácia

 

Milí klienti.

Osobné poradenstvo - konzultácie.

 

Záujemcovia prosím kontakujte nás: info@dotykanjela.eu

Prežívate programy obete, citové zranenia, traumy, bolesti, krivdy alebo kritiky a neviete sa z nich pozbierať? Máte veľa strachov a nedarí sa vám ich spracovať? Neviete si nájsť vzťah podľa svojich predstáv, alebo dokonca opakujete rodový vzorec - karmu vzťahov po vašich rodičoch a neviete čo s tým? Ste v kruhu problémov a neviete ako ďalej? Alebo chcete posilniť svoju oslabenú sebadôveru a sebaistotu, či poznať svoje hlboké sily, ktoré ste dlho potláčali kvôli doterajším programom vo vašej mysli? Premeniť sa na zdravo sebavedomého človeka, ktorý sám-a vytvára - tvorí svoj život ?..

Tak potom ste tu správne a príďte medzi nás - kde budeme spoločne všetky tieto skutočnosti spracovávať, na úrovni podvedomia a bunečnej pamäti, vymazávať ich z hĺbok vašich DNA, čistiť nevhodné staré programy, liečiť pozostatky a nakoniec nanovo programovať, aby ste mohli žiť život na pevných základoch, podľa svojho tvorenia, už ako šťastné bytosti.

Zmyslom našich stretnutí je vaša úplna premena, kde vás obohatíme novými poznatkami, ktoré sami začnete využívať v každodennom živote, pre blaho seba a pre iných budete príkladom, kde svoje učenie, môžete šíriť ďalej, pre vývoj a dobro celej panéty.

 

Ak máte záujem sa s nami stretnúť v iných mestách, kontaktujte nás..

info@dotykanjela.eu