Navigácia

JE VÁŠ ŽIVOT NÁHODA, ALEBO OSUD?

Poskytujeme profesionálne poradenstvo v oblasti rozvoja duchovnej - spirituálnej, ale aj rozvoja osobnosti. Naše konzultácie - terapia sú z vlastných poznatkov, všetko čím sme si prešli, čo sme sa naučili odovzdávame ďalej, tím, ktorí sú pripravení a vedia, že okrem hmotného sveta, existuje niečo čo je síce neviditeľné bežnému oku, ale má pre náš život veľký význam a to ma za následok náš vývoj v každej oblasti nášho života. Určite poznáte mnohí nepríjmné situácie, v ktorých ste boli a vtedy ste sa možno prvykrát, otočili o pomoc k Bohu - Vesmíru. To je jedno v čo veríte, je hlavné a čo z toho plynie, že sa zázračne niekto vo Vašej blízkosti uzdravil, alebo situácia sa vyvinula tak, že sami tomu nerozumiete, čo je za tým. Aký zázrak, alebo Vyššia moc. Niečo Vás donútilo sa zamyslieť, že predsa existuje niečo medzi nebom a zemou.

Nič sa nám nedeje náhodou a všetko má svoje opodstatnenie, pôvod a príčinu. Každá situácia, všetko čo sa nám v živote odohráva, sú v skutočnosti následky našich predchádzajúcich myšlienok a činov, ktoré sme si sami vytvorili. Vesmírne zákony následku a príčiny platia pre každého z nás rovnako.

Na začiatok je pre Vás dôležité určiť si smer. Pomáhať iným je pekná vlastnosť, ale ak sami nemáte vyriešený svoj život, neprinesie Vám to šťastie, to je len chvíľkový útek pred Vašimi vlastnými problémami. Aby ste nemysleli na to, čo ešte Vy sami potrebujete zvládnuť. Takto žijete životy iných a nie ten svoj.

Ak ste práve v situácií, keď si hovoríte: „už toho bolo dosť, chcem konečne zmenu a žiť svoj život podľa seba“..ste na správnom mieste, pretože stránka Dotyk Anjela, vznikla pre všetkých, ktorí sú odhodlaní a pripravení zmeniť svoj život úplne od základov..

Čo získate?

Spoznáte samých seba a pochopenie vašej momentálnej reality..

- naučíte sa žiť v prítomnosti "tu a teraz"..

- naučíte sa určovať si svoje vlastné prority..

- naučíte sa povedať jasné NIE situáciám a ľuďom vo vašom okolí..

- naučíte sa užívať si život a plánovať svoje aktivity smerujúce k zmene a pestovať si nové návyky, k sebe a svojmu telu..

- naučíte sa mať rád-a

- naučíte sa obnoviť si, svoje vlasné pocity a riadiť sa nimi..

- naučíte sa ako vedome plánovať svoj život, prostredníctvom spojenia mysle a citu...

Pre koho sú naše konzultácie určené? - pre všetkých, ktorých trápia tieto „problémy“:

Choroby v rodine.. Stále sa točíte v živote s určitými zdravotnými problémami u seba, partnera, rodiča, alebo svojích detí? Ak sa opakujú diagnózy vo vašej rodine, ktoré nazývate dedičnosťou, pritom sa dajú ľahko odstrániť pochopením, prijatím a zmenou na sebe...

Ako a čo všetko je potrebné na sebe zmeniť sa dozviete viac, osobne, alebo na diaľku...

Vaše vzťahy.. Ak sa vám opakujú nezhody, nedorozumenia, alebo časté rozchody – rozvody v rodine. Páry, ktoré majú problém s otehotnením. Taktiež nepochopenie so svojími partnermi, súrodencami, deťmi, rozdielnosť pováh a názorov..

Ako a čo všetko je potrebné na sebe zmeniť sa dozviete viac, osobne, alebo na diaľku...

Vaše peniaze.. Točíte sa v kruhu nedostatku peňazí, často si požičiavate, spoliehate sa na pomoc: spoločnosti, priateľov, rodiny? ..V tomto prípade, ste určite človek, ktorý sa naučil od svojho detstva – viac myslieť na iných, viac dávať a pomáhať, až sám seba dostal do problémov.. nič nie je stratené, potrebujete sa naučiť prijímať a dávať, ale už inak..

Ako a čo všetko je potrebné na sebe zmeniť sa dozviete viac, osobne, alebo na diaľku...

Vaša práca.. Chodíte do práce s radosťou, alebo len preto, aby ste mali z čoho platiť účty? Čoraz viac vám prekážajú v napredovaní - vaši kolegovia, nezdieľate s nimi spoločné názory a taktiež vaši nadriadení?.. Ak si kladiete tieto otázky a zamýšľate sa nad sebou „čo tam ešte robím?“, určite je čas na zmenu...

Ako a čo všetko je potrebné na sebe zmeniť sa dozviete viac, osobne, alebo na diaľku...

Odporúčaný počet 4 - 6 sedení. Podľa potreby.