Dotyk Anjela

Prívesky polodrahokamy‚ liečivé ka


Radenie podľa: 
celkom 1 položka

11,70
(id:11122)
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 1)

MAGICKÝ prívesok.

Prívesok z bieleho Howlitu má mramorovaný vzhľad a je sfarbený do biela, preto pôsobí veľmi príjemne a upokojujúco. Ide o veľmi zriedkavý kameň, čo posilňuje jeho vzácnosť, no i bez tejto vlastnosti ide o cenný kameň, ktorý v sebe skrýva mnoho magického. Nosenie Howlitového prívesku sa odporúča aj preventívne, pretože má vynikajúci vplyv na ducha aj telo.

PRINÁŠA POKOJ DO KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA:
- potláča pocity hnevu
- pomáha pri upokojovaní
- pomáha budovať ľudský charakter
- podporuje kreativitu a stimuluje pamäť
- dodáva emocionálnu silu

Howlit biely pôsobí ako brána do ďalšieho vedomia, otvára tretie oko, a ním aj cestu k spomienkam na minulé životy. Na základe tejto schopnosti majiteľ prívesku, prijíma vyššiu múdrosť a chápe vyššie princípy fungovania reálneho sveta a duchovna. Má silné upokojujúce účinky, ktoré potláčajú stres, napätie ale aj strach a obavy. Preto je dobrým spoločníkom pri meditáciách.
Nosenie prívesku sa odporúča jedincom, ktorí nemajú dostatok trpezlivosti alebo majú ťažkosti s kontrolovaním vlastného hnevu a zlosti. Prívesok nielenže absorbuje hnev majiteľa, ale aj hnev vysielaný od iného človeka k nositeľovi prívesku.

Howlit sa odporúča jedincom, ktorí tŕpia nespavosťou, najmä z dôvodu aktívnej mysle. Tento magický kameň tiež posilňuje pamäť a koncentráciu, preto je vhodným spoločníkom študentov ale aj tých, ktorí túžia po poznaní.

Liečivé účinky:
Howlitový prívesok podporuje látkovú výmenu a s ňou prepojené vstrebávanie vitamínov a minetálov do organizmu. Udržuje potrebné množstvo vápnika v tele, čo posilňuje zdravie zubov, kostí a kĺbov. Zlepšuje pevnosť nechtov ale aj ich rast.

Často sa využíva pri boji s nadváhou, pretože podporuje chudnutie a je výborným spoločníkom každej diéty. Nosenie sa tiež odporúča tým, ktorí mávajú žalúdočné a tráviace ťažkosti, či už chvíľkové alebo sa s nimi trápia dlhšiu dobu.

Veľkosť prívesku: 4,6 cm x 3,3 cm.

TOPlist

aktualizované: 24.09.2017 11:47:46