Dotyk Anjela

Prívesky polodrahokamy‚ liečivé ka


Radenie podľa: 
celkom 1 položka

11,50
(id:0111112)
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 2)

Prívesok opalit srdce s ružami.

Opalit - kameň Anjelov: KOMUNIKÁCIE A DOBREJ NÁLADY.

Emocionálne vlastnosti:
Opalit sa používa k stabilizácii nálady, podporuje relaxáciu. Vďaka týmto vlastnostiam je užitočný pre bipolárnych ľudí a ľudí s poruchami spánku. Používa sa taktiež k posilneniu emočnej sily počas obdobia stresu, keď sa cítime byť pod veľkým tlakom. Je užitočný pri zmierňovaní depresie a znižovaní agresívneho správania.
Opalit pomáha pri komunikácií, dodáva odvahu aj pri vyjadrovaní vnútorných pocitov a emócií.

Opalit vytvára emocionálnu rovnováhu. Pomáha vyrovnať sa so zmenami na všetkých úrovniach. Je zároveň kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme (pozor - nie všetko, čo si želáme). Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu, nie racionalitu. Výrazne zlepšuje našu vnímavosť. Pomáha nám dostať pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Aktivuje jasnovidecké schopnosti. Veľmi vhodný kameň na rozhodovanie a riešenie problémov.


Liečivé účinky:
Opalit, vyrovnáva hormonálne nerovnováhy a zmierňuje menštruačné problémy. Používa sa na ochorenia spojené s vodou, napr. na opuchy. Redukuje nadbytočnú vodu v organizme. Pozitívne vplýva na tráviaci a reprodukčný systém, pomáha vstrebávať živiny, vylučovať z tela jedovaté látky a zadržovať tekutiny. Prináša úľavu pri zmenách kože, vlasov, očí a niektorých orgánov, ako je napríklad pečeň a slinivka brušná. Má výborný vplyv na počatie, tehotenstvo, pôrod a aj na kojenie. Pomáha čistiť krv a obličky, je nápomocný pri zvyšovaní energie a prekonávaní únavy.

Veľkosť prívesku: 4,6 cm x 3,3 cm.

TOPlist

aktualizované: 24.09.2017 11:47:46