Dotyk Anjela

Prírodné mydlá - ručná výroba


Radenie podľa: 
celkom 1 položka

3,40
(id:111676)
dostupnosť: skladom

Kávové mydlo.

Mydlo vyrobené z prírodného glycerínu, zanecháva pokožku vláčnu a hydratovanú (nevysušuje ju), ochraňuje, spomaľuje starnutie a dodáva potrebnú pružnosť. Naše mydla majú krásnu vôňu, a taktiež terapeutické vlastnosti. Mydlo obohacujeme aj o ďalšie výživné zložky prispievajúce k čistiacim účinkom mydla alebo k obnove pleti.

Kávové mydlo s brazílskou kávou a kokosovým olejom, ktoré vďaka káve zabezpečuje jemný píling a zároveň hydratuje pokožku. Ručne vyrábané slovenské mydlo s jemnou vôňou kávy stimuluje prekrvenie pokožky, revitalizuje pokožku a pomáha pri celulitíde.
Kávové mydlo nahradzuje vaše bežné mydlo, sprchový gél a telový píling.

Brazilská káva - kofeín, ktorý sa nacháda v kávových zrnách vypína pokožku a pomáha redukovať príznaky celulitídy. Pri aplikácii v okolí očí minimalizuje tmavé kruhy a vačky pod očami, znižuje pocit svrbenia a lieči zapálenú pokožku. Káva je plná antioxidantov, ktoré pomáhajú pri odstraňovaní vrások a pigmentových škvŕn.

Kokosový olej - vysoký obsah prírodných látok – antioxidantov, ktoré v podobe vitamínov A, C a E zabraňujú starnutiu pokožky. Spoluvytvára ochrannú bariéru pred choroboplodnými baktériami a vďaka vysokému obsahu antioxidantov napomáha predísť a spomaliť poškodenie našej pleti zapríčinené voľnými radikálmi.

Spôsob použitia: používajte ako klasické mydlo. Po použití nechajte vysušiť.

Balené v celofáne. Mydlo vhodné na peeling.

Veľkosť: 6 x 6 cm.

TOPlist

aktualizované: 24.09.2017 11:47:46