Dotyk Anjela

Poradňa pre páry


Radenie podľa: 
celkom 1 položka

222,-
(id:337)
dostupnosť: skladom

Poradňa pre páry.

Naše Centrum – Dotyk Anjela, poskytuje odborné poradenstvo aj pre páry.

Čo získate?

- naučíte sa vzájomne komunikovať, pozerať sa na problém očami toho druhého, porozumieť emóciám, zaujať postoj k tomu, čo neviete ovplyvniť a nemáte pod kontrolou, zvládnuť umenie nemanipulovať, pochopiť konanie druhého..
- naučíte sa kráčať spoločne životom, dospieť k dohode, ku konsenzu, navrátiť opäť do vzťahu - dôveru..

Individuálne sedenie, s oboma partnermi, trvá min. 90 minút - max. 120 minút.

Naše Centrum – Dotyk Anjela, pre vás pripravilo poradňu pre páry. 

Pre všetkých, ktorí cítite stagnáciu vo vzťahu a napriek všetkému chcete popracovať na sebe OBAJA, aby ste opäť našli tú iskru, ktorá bola vo vašom vzťahu na začiatku. Naše skúsenosti siahajú do hĺbky každého jednotlivca, aby vo vzťahu zavládla harmónia cez pochopenie jeden k druhému. Dôležitá je komunikácia vo vzťahu, takže aj u nás to bude o vnímaní seba a vyjadrení svojich pocitoch.

Máme bohaté skúseností s rôznymi pármi, aj také prípady, kde páry boli v rozvodovom konaní a prišli k nám priamo zo súdnej siene, takže dali šancu svojmu vzťahu a začali spolu obaja na sebe pracovať. Dodnes sú spolu a to je tá veľká radosť aj pre nás, že tá naša práca má zmysel, lebo nie je umenie sa rozísť, ale odpustiť si a pracovať obaja na svojich starých programov, ktoré ste si osvojili buď ako dieťa v rodine, kde nevládla harmónia vo vzťahu vašich rodičov, alebo tieto bloky sú ešte nespracované z niektorého vášho minulého života.
 
Ak máte odhodlanie dať opäť šancu vášmu vzťahu, radi vás uvítame a budeme veľmi radi na tomto vašom „probléme“ spoločne pracovať.
 
Konzultácia prebieha osobne alebo prostredníctvom Skype volania a trvá maximálne 2 hodiny. (ponuka platí aj mimo SR).  
Podmienkou je prítomnosť oboch partnerov.  
 
Cena je 222 € za poradenstvo/ pre 2 osoby. 
V prípade otázok nás kontaktujte. 
 

ĎAKUJEME 


TOPlist

aktualizované: 24.09.2017 11:47:46