Dotyk Anjela

Náramky


Radenie podľa: 
celkom 1 položka

5,50
(id:01201)
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 1)

Elastický náramok rovnováhy a očisty.

Spojenie dvoch liečivých kameňov horský krištáľ a mesačný kameň. Je to výborná kombinácia pre ženy, ktoré hľadajú rovnováhu svojej ženskosti (mesačný kameň - Opalit) a zároveň, potrebujú ochranu, ktorú poskytuje horský kryštáľ.

Horský krištáľ, je najuniverzálnejším kameňom aký existuje a preto, ak by mal človek vlastniť iba jeden liečivý kameň, určite by si mal zvoliť tento minerál. Krištáľ má schopnosť zvyšovať silu ostatných kameňov. Najdôležitejšiu úlohu má v súvislosti s energiou. Tú dokáže absorbovať, skladovať a uvoľňovať. Tak reguluje tok energie okolo nás.

Okrem toho má schopnosť pohltiť negatívnu energiu všetkého druhu a preto sa považuje za kameň čistoty. Neutralizuje elektromagnetický smog, ktorý vzniká z mobilných telefónov, počítačov, televízorov a inej techniky a ktorého je dnes v našom okolí čoraz viac.

Liečivé účinky:
Aj pri fyzických ťažkostiach sa horský krištáľ považuje za univerzálny liečivý kameň. Jeho účinky sa dajú využiť prakticky pri všetkých ochoreniach. Posilňuje a pomáha očistiť každý jeden orgán tela.

Mesačný kameň má veľmi dôležitú úlohu pri posilňovaní imunitného systému, čím zabezpečuje prevenciu zdravotných ťažkostí. Mesačný kameň (Opalit) vytvára emocionálnu rovnováhu. Pomáha vyrovnať sa so zmenami na všetkých úrovniach. Je zároveň kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme (pozor - nie všetko, čo si želáme). Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu, nie racionalitu. Výrazne zlepšuje našu vnímavosť. Pomáha nám dostať pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Aktivuje jasnovidecké schopnosti. Veľmi vhodný kameň na rozhodovanie a riešenie problémov.

Vlastnosti: Je úzko spätý s Mesiacom a intuíciou, priťahuje partnerskú lásku, úspešne rieši problémy medzi partnermi.

Liečivé účinky:
Mesačný kameň vyrovnáva hormonálne nerovnováhy a zmierňuje menštruačné problémy. Používa sa na ochorenia spojené s vodou, napr. na opuchy. Redukuje nadbytočnú vodu v organizme. Mesačný kameň pozitívne vplýva na tráviaci a reprodukčný systém, pomáha vstrebávať živiny, vylučovať z tela jedovaté látky a zadržovať tekutiny. Prináša úľavu pri zmenách kože, vlasov, očí a niektorých orgánov, ako je napríklad pečeň a slinivka brušná. Má výborný vplyv na počatie, tehotenstvo, pôrod a aj na kojenie.

TOPlist

aktualizované: 24.09.2017 11:47:46