Dotyk Anjela

Náramky


Radenie podľa: 
celkom 1 položka

9,50
(id:034)
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 1)

Elastický magický náramok.

Náramok z bieleho Howlitu má mramorovaný vzhľad a je sfarbený do biela, preto pôsobí veľmi príjemne a upokojujúco. Ide o veľmi zriedkavý kameň, čo posilňuje jeho vzácnosť, no i bez tejto vlastnosti ide o cenný kameň, ktorý v sebe skrýva mnoho magického. Nosenie Howlitového náramku sa odporúča aj preventívne, pretože má vynikajúci vplyv na ducha aj telo.

Účinky na ducha

Howlit biely pôsobí ako brána do ďalšieho vedomia, otvára tretie oko, a ním aj cestu k spomienkam na minulé životy. Na základe tejto schopnosti majiteľ náramku prijíma vyššiu múdrosť a chápe vyššie princípy fungovania reálneho sveta a duchovna. Má silné upokojujúce účinky, ktoré potláčajú stres, napätie ale aj strach a obavy. Preto je dobrým spoločníkom pri meditáciách.
Nosenie náramku sa odporúča jedincom, ktorí nemajú dostatok trpezlivosti alebo majú ťažkosti s kontrolovaním vlastného hnevu a zlosti. Náramok nielenže absorbuje hnev majiteľa náramku, ale aj hnev vysielaný od iného človeka k nositeľovi náramku.

Howlit sa odporúča jedincom, ktorí tŕpia nespavosťou, najmä z dôvodu aktívnej mysle. Tento magický kameň tiež posilňuje pamäť a koncentráciu, preto je vhodným spoločníkom študentov ale aj tých, ktorí túžia po poznaní.

Liečivé účinky:
Howlitový náramok podporuje látkovú výmenu a s ňou prepojené vstrebávanie vitamínov a minetálov do organizmu. Udržuje potrebné množstvo vápnika v tele, čo posilňuje zdravie zubov, kostí a kĺbov. Zlepšuje pevnosť nechtov ale aj ich rast.

Často sa využíva pri boji s nadváhou, pretože podporuje chudnutie a je výborným spoločníkom každej diéty. Nosenie sa tiež odporúča tým, ktorí mávajú žalúdočné a tráviace ťažkosti, či už chvíľkové alebo sa s nimi trápia dlhšiu dobu.

Rozmery kamienka: 10mm x 10mm.

TOPlist

aktualizované: 24.09.2017 11:47:46