Dotyk Anjela

Lapače snov


Radenie podľa: 
celkom 1 položka

13,70
(id:11171)
dostupnosť: vypredané
(kusov skladom: 0)

Lapač snov s perleťou.

Lapače snov majú ako už názov napovedá za úlohu polapiť vaše nočné mory a nechať vás pokojne spať. Lapače snov sa už postarajú o to, aby sa vám zdali len tie pekné a príjemné sny.
Lapač má tú vlastnosť, že zlé nočné mory zachytí v sieťke a prvý ranný lúč ich spáli, zatiaľ čo tie dobré nechá skĺznuť po pierku dole do duše spáča.

Lapač snov tiež slúži ako amulet, ktorý chráni pred negatívnou energiou a možno ho nosiť pri sebe pre šťastie.

Každá časť amuletu má svoj význam :

Kamienok uprostred sieťky znázorňuje "vlastné ja" človeka, ktoré je potrebné chrániť najmä pred negatívnou energiou.

Kruh lapača snov predstavuje svet a vesmír, ktorý chráni kamienok (teda vlastné ja človeka). Je to prvá prekážka pre negatívnu energiu a kruh zadržiava negatívne vlnenia.

Pierka, ktoré sú priviazané ku kruhu zachytávajú vesmírnu energiu a sny, ktoré filtrujú. Zlé sny a negatívna energia sú pohltené a dobré sny a pozitívna energia sú prenesené do sieťky.

Sieťka zachytáva dobré sny a pozitívnu energiu. Ak sa dostane predsa len nejaká negatívna energia až do sieťky,tak tu je zachytená. Podľa Indiánov negatívna energia v sieťke zablúdi a nenájde cestu ku kamienku uprostred (teda k človeku). Symetria siete symbolizuje harmóniu.

Význam farieb lapača snov:

Fialová je symbolom, duchovna i srdečnosti. Pôsobí na centrálny nervový systém upokojujúco, privoláva spánok. Prináša inšpiráciu, pokoru a napomáha meditáciám. Upokojuje hyperaktívne deti.

Tyrkysová vyjadruje pocit slobody, napomáha inšpiráciám, pochádzajúcim z nášho vnútra. Predstavuje opatrnosť, rozvážnosť a pokoj. Objasňuje a rozširuje dušu. Napomáha pri problémoch s komunikáciou. Prepája srdce a myseľ. Prináša životný úspech.

Perleť, symbolizuje ženskosť, ženský princíp a to svojim guľatým leskom, miernosťou ale aj svojou premenlivosťou. Rozvíja v nás zmysel pre krásu a dokonalosť, láskyplnosť, nehu a snahu o harmóniu.

Dĺžka: 52 cm x 25 cm.

Video klik nižšie..


TOPlist

aktualizované: 24.09.2017 11:47:46